Adnan Menderes Üniversitesi İşbirliği ile Sertifika ve Belgelendirme

 

Teknolojinin, bilimin ve insanların sürekli olarak geliştiği günümüzde; her alanda karşı karşıya kalınan rekabet şartları da giderek zorlaşmakta. Eskiden yalnızca üniversite mezunu olmak bile bir yerde meslek edinebilmek adına yeterliyken; bugün lisansüstü eğitimler alan, alanında uzmanlaşan ve alternatif kollarda dahi kendini geliştiren pek çok kişi hak ettiği iş alanlarında çalışamamakta. Bu durum ise bireylerin, hangi alanda olursa olsun fark yaratmak adına daha fazla eğitime ve deneyime sahip olması gerektiğini gözler önüne sermekte. Aynı anlayış paralelinde ortaya çıkan ve dünya çapında başarıları hızla yayılan uzaktan eğitim sistemleri ise hayat boyu öğrenim programlarına yepyeni bir boyut kazandırmış durumda. Özellikle Türkiye’de uzaktan eğitimin hızla yayılmasında ilk adımları atan Tecrübe Eğitim Kurumları; yalnızca kaliteli eğitim vermenin değil, aynı zamanda bu eğitimin devamında katılımcılara yepyeni istihdam alanlarında meslek edinebilmeleri için kapılar açmanın öneminin de farkında. Hemen her eğitimi uluslararası geçerli olup, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da onaylanan Tecrübe Eğitim; pek çok alanda sunduğu kurslarla katılımcıların üniversite onaylı bir belgeye sahip olmasını da sağlamış durumda. Bunu gerçekleştirmek adına Adnan Menderes Üniversitesi ile işbirliğine imza atan Tecrübe Eğitim Kurumları; üniversiteye gitmeye gerek kalmaksızın, tüm müfredatı uzaktan eğitim formatında öğrencilerine sunmakta.

 

Adnan Menderes Üniversitesi ile atılan bu adımda; eğitimlerin, sınavların ve öğrenim sürecinin sınırlarının kaldırılması ve herkesin yararlanabileceği, uygun fiyatlı, alternatifli eğitimlerin sunulması amaçlanmış durumda. Sınıf içlerinde, belli zamanlarda ve herkes ile aynı anda alınması zorunlu eğitimlerin aksine her yerde, her zaman ve öğrencilerin kendilerini en çok hazır hissettikleri zamanlarda katılabileceği eğitimlerin yaygınlaşması; katılımcıların daha verimli, yüksek motivasyonlu ve keyifli bir süreçte yeterli bilgi almalarına olanak sağlamakta. Katılımcılık, yenilikçilik, sürdürülebilirlik, şeffaflık, eşitlik ilkeleri ve sosyal sorumluluk bilinci ile bu işbirliğini en kıymetli şekilde değerlendiren Tecrübe Eğitim Kurumları; seçilen kurslarda başarı gösteren öğrencilerine Adnan Menderes Üniversitesi tarafından hazırlanan bir sertifikanın yanı sıra akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile diledikleri an iletişime geçme fırsatını da sunmakta.

 

Kamuda ve özel sektörde geçerli, üniversite onaylı bu sertifikalar ile iş görüşmelerinde rakiplerinden bir adım önde olma şansını yakalayacak olan katılımcılar; ilgi, meslek ve yetenekleri doğrultusunda katıldıkları bu kurslarla arzu ettikleri takdirde yeni meslek alanları oluşturma imkanını da bulmakta. Yetkinlik ve yeterliliğin ölçüsü niteliğindeki sertifika eğitimleri; bir dalda hem kısa süre içerisinde uzmanlaşmayı hem de kısıtlı zamanda iyi bir kariyer hedefi ile yola çıkmayı mümkün kılmakta. Karma bir sistemin geçerli olduğu üniversite onaylı uzaktan eğitim programlarında öğrenim eşitliğine önem verilirken; uygulanan süpervizyonlarla da öğrencilerin paket bilgileri daha kısa zamanda ve daha etkili bir şekilde öğrenmesi de sağlanmakta. Yılların deneyimi, uzman eğitim kadrosu, güvenilir marka yapısı ve sektördeki başarıları ile Adnan Menderes Üniversitesi onaylı eğitimleri, Tecrübe Eğitim Kurumları’nın eşsiz vizyonu önderliğinde alan tüm öğrenciler; Türkiye’nin en saygın kurum ve kuruluşlarında isim yapmak adına ilk adımı atmış durumda. Siz de bu öğrenciler arasında yer almayı ve alanında lider bu iki markanın çatısı altında rakiplerinizi geride bırakmayı hedefliyorsanız; Tecrübe Eğitim Kurumları’na başvurabilirsiniz.

 

 

 


* Flutter Framework ile Dart dilinde Google firmasının en büyük destekçisi olduğu ve dersler başladığı zaman sırasında 600.000 den fazla geliştircinin tercihi, Cross Platfom Native uygulama yapma amaçlıdır.

 

WebServiceler ile tek database üzerinden çoklu mobil, masaüstü ve web projelerin temel yapısı olan API ler ile desteklenecektir.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika