C# Yazılım Uzmanlığı Kursu

Belirli bir programlama dili üzerinden kişinin kendisini geliştirmesine yazılım uzmanlığı denilmektedir. Yazılım uzmanı olabilmeniz için algoritma kurabilme yeteneğinizin gelişmesi gerekir. İyi bir yazılım uzmanı hem teorik hem pratik bilgiye sahip olmalıdır. Algoritmada yapılacak küçük bir hata olumsuz sonuçlar doğuracaktır bu nedenle teorinin ve pratiğin aynı oranda iyi olması oldukça önemli bir konudur. C# Yazılım Uzmanlığı Kursu ile hedefimiz C# dilinin güncel versiyonunu ö​ğreterek, eğitimi alan öğrencilerimizin güçlü bir yazılım altyapısı oluşturmasına destek olmaktır. Eğer yazılım dünyasına yeni girmeyi planlıyorsanız C# Yazılım Uzmanlığı Kursu ile yazılım dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bu eğitim, Microsoft’un .NET ortamında C# ile program yazmaya başlamanız gereken temel yapıları öğrenmenizi sağlayacak bir eğitim programıdır. Yazılıma meraklı olan ya da bu sektörde bir kariyer planı olan fakat hiçbir bilgisi olmayanlar için hazırlanmış bu kursumuzda, en temelden tüm süreçler c# dili ile anlatılacak.

Dünyanın en çok kullandığı 3 programlama dilinden biri olan C# dilini en iyi ve en güncel bilgiler ile öğreneceksiniz. İlk önce, C# dilinin sözdizimini öğrenecek ardından .NET’in yerleşik özelliklerini öğreneceksiniz. Nesneye yönelik programlama tekniklerini kullanıp sorunların nasıl çözüleceğini göreceksiniz. Bu eğitimi tamamladığınızda, pratiğe döktüğünüzde ihtiyacınız olan tüm bilgi beceriye sahip olduğunuzu göreceksiniz.

C# dili ve .NET, Microsoft’un uygulama geliştirmek için kullanılan en önemli parçalarıdır. Diğer Microsoft teknolojileri ile birleştirildiğinde çok çeşitli uygulamalar oluşturulmaktadır. Şu an Microsoft .NET Platformu tarafından desteklenen dillerden biri de C#.NET’ tir. Yazılım geliştirme eğitimlerini, yazılım geliştirme  ekipleri tarafından en çok tercih edilen C# dilini kullanmaktayız. Microsoft .NET Teknolojisi için tavsiye edilen dil C# dilidir. C# programlama dilini kullanarak hem web tabanlı hem de windows tabanlı yazılımlar gerçekleştirebileceksiniz.

Tecrübe Online ile her zaman her yerde C# Yazılım Uzmanlığı eğitimini alabilir istediğiniz hızda eğitimi bitirebilirsiniz. Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi yazılım eğitimlerimizde de önceliğimiz eğitime katılan öğrencilerin, almış olduğu eğitim ile sektöre giriş yapabilmelerini sağlamaktır. Eğer odaklanabilmede sorun yaşamıyor, detaya önem veriyor ve analitik düşünebiliyorsanız iyi bir yazılımcı olabilirsiniz.

 

 

 


.NET Framework üzerinde geliştirmeler yapabilmenin en önemli dili olan C# Yazılım Uzmanlığı juniordan seniora tüm seviyelere uygun eğitimler.

Masaüstü, Windows Serviceler, C# temelleri ve Senior düzeye kadar her ayrıntıya girilecek eğitimlerdir.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika