Erdoğan ARIKAN ile Diksiyon Kursu

Diksiyon kursu ile kendinizi daha iyi ifade etmeyi, karşınızdaki insanları etkileyebilmeyi ve sözcükleri doğru şekilde söylemeyi öğrenirsiniz. Başarılı bir iletişim için etkili bir konuşma ve diksiyon oldukça önemlidir. Alacağınız diksiyon eğitimi ile hem günlük hayatta hem de iş hayatınızda karşınızdaki kişiyi daha kolay etkileyerek size güvenmelerini sağlayabilirsiniz.
Tecrübe Eğitim farkı ile uzmanından alacağınız diksiyon eğitimi sayesinde etkili iletişim tekniklerini öğrenecek, topluluk önünde kendinizi daha iyi ifade edebilecek, konuşmalarınızla daha çok kişiyi etkileyebileceksiniz.
Tecrübe Eğitim ve Erdoğan Arıkan iş birliği ile gerçekleştirilen Erdoğan Arıkan ile Diksiyon Kursu başlıyor.
Bu eğitimde amaçlanan; ses tonu ve diğer diksiyon tekniklerini kullanarak etkili bir iletişim sağlamanızı amaçlamaktadır. Ayrıca diksiyon kursu kariyer yaşamınıza başlamadan önce  yapmanız gereken ilk önemli detaydır. Muhakkak öz geçmişinizde olması gereken bu eğitim sertifikası ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
Diksiyon eğitimi ile sesinizi nasıl kullanabileceğinizi, karşınızdaki kişiyi ses tonunuzla nasıl etkileyebileceğinizin detaylı tekniklerini öğrenceksiniz. İletişim kabiliyetlerinde iyileşme sağlayacaksınız. Başarılı bir iletişim ile hem insanları etkileyin hem de özgüveninizi arttırın.
Erdoğan Arıkan Kimdir?
20 yılı aşkın bir süre ile çalışma deneyimi olan Erdoğan Arıkan'ın iletişim becerileri ve diksiyon üzerine eğiticilik görevi bulunmaktadır. 23 yıl TRT Spikerliği yapan Erdoğan Arıkan; topluluk önünde konuşma- Hitabet Yaşam Koçluğu alanında eğitmenlik yapmıştır. Birden çok diksiyon hitabet ve topluluk önünde konuşma konulu eğitim ve seminerler vermiştir. 
Erdoğan Arıkan'dan alacağınız diksiyon eğitimi ile;
Etkileme sanatını,
Temel diksiyon kurallarını
Sesin doğru kullanımını,
Vurgulamaları,
Yanlış kullanılan kelimelerin düzeltilmesini,
Okuma egzersizleri,
Cümle vurgusu vb. tüm detayları öğrenerek hayatınızda iletişimi doğru ve etkili kullanarak daha rahat iletişim kurabileceksiniz. Diksiyon ve ses tonu, iletişim kalitesini doğrudan etkilemektedir. Öğreneceğiniz  detaylı teknikler sayesinde iletişim kalitenizi arttıracaksınız. 
Bir eğitime katılırken dikkat etmeniz gereken önemli detay eğitimin içeriği, eğiticinin bilgisi ve eğitim sonunda alacağınız sertifikadır. Tecrübe Eğitim'den alacağınız Erdoğan Arıkan ile Diksiyon kursu sonunda sertifika sahibi olacak ve öz geçmişinizin kalitesini arttırabileceksiniz.
 

Diksiyon ve Etkili Konuşma