IAF, IAS, TÜRKAK Resmi Partneri Uluslararası Akrediteli Sertifika ve Belgelendirme

Kelime olarak kuruluşların, çalışmalarını belgelendirme ve raporlandırabilmeleri için yetkili başka bir kuruluş tarafından standartlara uygun olup olmaması ve yeterliliği konularında tarafsız ve periyodik olarak sürekli gözlenmesi, denetlenmesi ve onaylanması anlamına gelen Akreditasyon; ulusal ve uluslararası standartların her konuda korunması ve sürekli hale gelmesi açısından oldukça önemli. Kalibrasyon ve test sonuçlarının, denetim raporlarının ve sertifikaların güvenilirliğinin onaylanması açısından zorunlu olmamakla birlikte birçok kez tercih edilen Akreditasyon, kurumların sürekli kontrol altında tutulması hedefiyle de hemen her ülkede uygulanan bir yöntem. Temel amacı tüketicinin korunması olan Akreditasyon, aynı zamanda rekabetin sıkça görüldüğü piyasalarda daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet ortamı sağlamak adına da uygulanmakta. Sertifika veya belgeleri akredite olan işletmelerin dünya çapında saygınlık kazanmaları, serbest piyasada daha dikkat çekici hale gelmeleri ve proaktif bir yönetim anlayışına sahip olmaları; kendi sektörlerinde başarılı olmaları için elde ettikleri pozitif değerlerden yalnızca birkaçı. Bu anlayış ve vizyon ile yola çıkan Tecrübe Eğitim Kurumları tarafından sunulan sertifikalar ise Uluslararası Akreditasyon Forumu IAF, Uluslararası Akreditasyon Servisi IAS ve Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK tarafından akredite edilmekte.

 

Orijinal ismiyle International Accreditation Forum olarak bilinen IAF, hem kurum faaliyetlerinin, ürünlerinin, hizmetlerinin ve istihdam yapısının uluslararası açıdan belirlenen maddelere uygunluğunu denetlemekte hem de akreditasyon hizmeti sağladığı işletmeler ve müşterileri için tam anlamıyla güvenilir bir yapı oluşturmakta. Tam açılımı International Accreditation Service olan IAS ise Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir akreditasyon kuruluşu. Kar amacı gütmeden 1975 yılından beri hizmet veren IAS, kamu yararına yaptığı çalışmalarda devlet kurumları, profesyonel dernekler ve ticari işletmeler dahil pek çok kuruluşun akreditasyonunu sağlamaya devam etmekte. Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı bünyesindeki Türk Akreditasyon Kurumu, kısa ismiyle TÜRKAK ise 2001 yılı itibarı ile akreditasyon hizmeti vermeye başlamasının ardından 2008 yılında Avrupa Akreditasyon Birliği ile imzaladığı karşılıklı tanınma anlaşması sonrasında Avrupa Akreditasyon Birliği’nin (EA), Uluslararası Akreditasyon Forumu’nun (IAF) ve Uluslararası Laboratuvar Akreditasyonu Birliği’nin (ILAC) tam üyesi konumuna gelmiş durumda.

 

Tecrübe Eğitim Kurumları, şeffaf ilkeleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurulduğu günden bugüne akreditasyon süreçlerine oldukça önem vermekte. Kursiyerlerine alacakları hizmetin garantisini her açıdan vermek, kamu ve özel sektörde daha kaliteli iş ortakları ve referanslar kazanmak, dünya çapında tanınan sertifikalar ve marka değeri oluşturmak, bulunduğu pazar içerisinde lider konuma gelmek, yasal işlemlerde gerekli tüm tedbirleri önceden almış olmak ve işletme verimliliğini arttırmak amacı ile akrediteli belgelendirmeyi bir öncelik varsayan Tecrübe Eğitim; benimsediği hizmette sıfır risk ilkesiyle halen daha gerekli tüm adımları atmakta. Yalnızca eğitim katılımcılarının değil, kamunun da güvenini kazanan kurum; sorumlulukların denetlenmesi ve tüketicinin korunması adına düzenlenen akredite belgeleri ile ulaşmış olduğu uluslararası standartları da destekleyici bir yapıda. Siz de alacağınız eğitimde kalite ve güveni her aşamada hissetmek ve kendinizi geliştirirken uluslararası düzeyde bir kapı aralamak adına Tecrübe Eğitim Kurumları’nı tercih edebilirsiniz.

 


* C# yazılım dili

* ASP.NET .NET Framework

* ASP.NET MVC CORE

* Flutter

* Dart

* MSSQL Veri tabanı

* HTML5

* CSS3

* JavaScript

* CrytalReports

* NuGet

* WinForms

* WebForms

* WebServices

* Windows Services

ve çok daha fazlası

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika