İş Garantili Sertifika Programları

İş hayatına bir adım önde başlamak isteyenler için hazırlamış olduğumuz iş garantili sertifika programları yazımız ile fikir sahibi olacak ve kariyerinize başlamadan önce yolunuzu bu sertifika programları ile çizebileceksiniz. Teknolojideki yenilikler ile çoğu eğitimi online bir şekilde alıp daha fazla kursa katılarak sertifika sahibi olma oranları bu kadar yükselmişken haliyle doğru sertifika programını seçmekte zorlaştı. Tecrübe Eğitim ekibi olarak biz de sizler için en doğru sertifika programları neler? Hangi eğitim sizi geliştirecek ve iş hayatında popüler olmanızı sağlayacak kısa bir araştırma yaptık. Araştırmalar sonucunda belirli sertifika programlarının diğer sertifika programlarına oranla iş garantisinin daha yüksek olduğunu ve bu eğitimlere katılanların büyük bir kısmının memnuniyetle ayrıldığını da notlarımıza ekledik. Buyurunuz iş garantili sertifika programlarını incelemeye.

 

1-Yazılım ve Bilişim Kursları

Listemize ilk sıradan giriş yapan sertifika programı yazılım ve bilişim kurslarıdır. Sadece günümüzün popüler mesleklerini değil hiç şüphesiz gelecekte de oldukça zirvede yer alacak meslekler arasında. Bu eğitimleri biraz daha detaylı inceleyecek olursak; özellikle Full Stack Senior Software Developer Kursu, C# Yazılım Uzmanlığı Kursu ve Mobil Uygulama Yazılım Uzmanlığı gibi eğitimler sayesinde iş kapıları daha çok açılacaktır.

 

2-Koçluk Kursları

Dijital çağın beraberinde getirdiği farklı sorunlar gün geçtikçe artıyor ve bu sorunlarla mücadele edebilme yöntemleri geliştiriliyor. Aşılamayan sorunlar, yaşanılan tükenmişlik sendromları, iletişim kopuklukları vb. bir sürü sorun eskiye oranla yaşanılan çağın sebep olduğu çeşitli sorunlardandır. Kişinin kendi başına çözüme kavuşturamadığı bu sorunlara çeşitli koçlar destek olarak hayatı kolaylaştırma, sorunlar arasındaki sıkışıp kalmış ruh halini kurtarmak amacıyla çeşitli eğitimler ile koçluk unvanı alarak eğitim koçu, yaşam koçu, öğrenci koçu ve kuantum koçu gibi koçluk unvanlarından birini tercih ederek meslek hayatınıza başlayabilirsiniz. Koçluk sadece sorunlarla mücadele etmek değil bir eğitmenliktir yani seçeceğiniz koçluk türüne göre o alanda uzmanlaşabilir ve eğitim sonunda alacağınız sertifika sayesinde iş hayatına hızlı ve etkili bir giriş yapabileceksiniz.

 

3-Kişisel Gelişim Kursları

Kişisel gelişim dediğimizde çoğu insan bu kursların iş hayatına çok bir etkisi olmadığını sadece cv’yi dolu göstermek amacıyla alındığını düşünse de biz şuna eminiz ki eğer doğru kişisel gelişim kursunu alıyorsanız ve eğitim sonunda onaylı bir belge sahibiyseniz, iş hayatınız da daha hızlı yükselebileceksiniz. Oldukça geniş bir kurs yelpazesine sahip olan kişisel gelişim eğitimlerinden en popüler olanlar ise;  Yüz Okuma Kursu, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı KursuEmlak Danışmanlığı Kursu, Hasta Kayıt Kabul Kursu, Montessori Eğitimi Kursu ve Türk İşaret Dili Kursu olmak üzere size en uygun kursu bulabileceğiniz onlarca seçenek mevcut.

 

 

3 ana başlıkta derlediğimiz iş garantili sertifika programları ile siz de yazımızdan size en uygun olan sertifikalı eğitim programını seçerek eğitimin detaylarını inceleyebilirsiniz. Eğer daha önce bir sertifika programına katılmamış fakat bir eğitim ile meslek hayatına başlamak ve sertifika sahibi olmak istiyorsanız. Nereden başlayacağınız hakkında aklınızda birden fazla soru işareti varsa hiç vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçerek danışmanlarımızdan ücretsiz olarak eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 


.NET Framework üzerinde geliştirmeler yapabilmenin en önemli dili olan C# Yazılım Uzmanlığı juniordan seniora tüm seviyelere uygun eğitimler.

Masaüstü, Windows Serviceler, C# temelleri ve Senior düzeye kadar her ayrıntıya girilecek eğitimlerdir.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika