Microsoft Excel Kursu

Dijitalleşen çağ iş hayatını da dijitale taşıdı ve artık bilgisayar bilgisi olmadan bu çağda yaşamak zorlaştı diyebiliriz. Özellikle iş hayatının olmazsa olmazlarından biri olan Office programı hemen hemen her yöneticinin işe alım sürecinde adayın cv'sinde görmek istediği bir bilgidir. Tecrübe Online farkı ile Microsoft Excel Kursu satın alarak siz de kendiniz ve CV'niz için küçük ama önemli bir adım atabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda iş hayatındaki rekabeti göz önüne aldığımızda office programlarını çok iyi bir şekilde kullanabiliyor olmanız sizi bu rekabette bir adım öne taşıyacaktır. Excel'e hakim olmak demek zaman yönetimini sağlayabilmek demektir. Zaman yönetimini iyi bir şekilde sağladığınız takdirde de başarı da beraberinde gelecektir.

Eğitimde iş hayatınızı kolaylaştıracak detayları öğrenmeniz sayesinde size gönderilmiş olan excel tablolarını daha rahat, bozmadan inceleyebileceksiniz. Temel seviyede dört işlem formüllerinin anlatımı, grafik oluşturma ve düzenleme, tablo ve hücre biçimlendirmesi ile ilgili bilgiler, yazıcı ve görünüm ayarları gibi bir iş yerinde kullanılan en temel bilgilerin öğretilmesi amaçlanmıştır.

Microsoft Excel Kursu ile grafikler ve özet tablolar hazırlayarak daha etkili raporlar oluşturabilir. Formüllerle özet raporlar hazırlayabilecek ve excel veri analiz araçlarını etkin olarak kullanabileceksiniz. Excel'in alt toplam, gelişmiş filtreleme, dış veri kaynaklarından veri aktarımı, büyük veri dosyaları üzerinde etkin analiz ve raporlamayı, formüllerin kullanımı ile ilgili birden çok detayı öğreneceksiniz.  Excel'in en kullanışlı araçlarından biri olan Pivot Table ile seçilen veri kaynağındaki bilgileri özetleyerek karşılaştırmalı raporlar oluşturabileceksiniz. Minimum emek ve zaman ile maksimum fayda sağlayacağınız bilgiler sayesinde iş hayatınızı oldukça kolaylaştıracaksınız.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Bu eğitim çalışma hayatında olan her meslek grubu için uygun bir eğitimdir.  Özellikle beyaz yaka çalışanlarının tümünün office bilgisine sahip olması gerekmektedir. Bazı üst düzey yöneticilerin veya iş veya veri analisti, raporlama uzmanı gibi meslek grubunda olanların ise bu programı ileri düzey bilmesi gerekmektedir.  Eğer departmanın faaliyetlerini raporlayan ve takip listesi oluşturan, verileri kontrol eden birisiyseniz excel'de kendinizi çok ileri noktaya taşımanız şarttır.

Bu bahsettiğimiz işlerin hiçbirini yapmıyorsanız bile cv'nize eklemeniz gereken en temel ve öncelikli bilgi Office programlarını kullanabiliyor olmanızdır yani daha fazla zaman kaybetmeden hemen Microsoft Excel Kursu satın alarak cv’nizi güçlendirmelisiniz.


Excel bir hesap tablosu programıdır. Bu programın kullanımındaki temel amaç; çeşitli türdeki tablolarımızı ve hesaplarımızı yapmak, tablolarımızdaki sayısal verileri grafiğe çevirmektir. Excel ile karmaşık hesaplamalar yapmak, tablolar oluşturmak, grafikler çizimleri gibi konular işlenmektedir.

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika