Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalar

2006 dab beri eğitim hayatında birden çok başarıya imza atmış Tecrübe Eğitim kurumu bütün eğitimlerini sizler için onaylatmış ve MEB onaylı, uluslararası geçerli ya da üniversite onaylı olmak üzere 3 farklı seçenek ile hazırlanmıştır. Çoğu işverenin önem verdiği bir detay olan Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalar oldukça popüler sertifika türlerinden birisidir. Biz de sizler için Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hemen hemen her eğitimimizi sertifikalandırmış bulunmaktayız.

Ders kitapları, video ve ses dosyaları gibi çeşitli öğretim materyallerinin sunulmuş olduğu online eğitim sistemimiz ile ihtiyacınız olan eğitimi bulmanızda size profesyonel destek sunmaktayız. Uzman kadro tarafından oluşturulan eğitim programlarımız tüm hazırlık aşamalarından büyük bir titizlikle geçmiştir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalara sahip olabilmek için yapmanız gereken; eğitimlerimizden kendinize uygun olanı seçmek ve eğitim detayından MEB onaylı olup olmadığını incelemeniz, istediğiniz programın onayı varsa eğer ister online eğitim ile ister kurs alanına gelerek eğitime katılıp ardından eğitim sonunda sınav merkezi olan Ankara’ya gelerek, eğitimin son aşaması olan sınavda istenilen puanı almanız durumunda  Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikanıza sahip olabilirsiniz.

Peki, bu sertifika ile kazancınız ne olacak?

Evet, şimdiye kadar belki de birçok eğitime, seminere katıldınız. Bu eğitimler sonucu bir belge almadan ayrıldığınız çok yer olabilir. Tabi ki de bu eğitimler size birçok şey kattı fakat eğitimi aldığınızı kanıtlayamadığınız sürece bu eğitimler; iş hayatınızda, yönetime karşı sunabileceğiniz güzel bir özgeçmiş hazırlamanıza engel oluyor. Günümüzde birçok kurumsal şirket kişinin CV’sinde kişisel gelişimini destekleyen eğitimlere ne kadar önem verdiğini görmek ister. Özellikle diksiyon ve iletişim konularında alınmış bir MEB onaylı sertifikanızın olması sizi oldukça güçlü kılacaktır. Bir de mesleğiniz üzerine aldığınız ekstra eğitimler sayesinde rakiplerinize oranla daha önde olacağınız bir özgeçmişinizin olması size çoğu kapıyı daha rahat açacaktır.

Özellikle gelişen teknoloji sayesinde eğitim almak bu kadar kolaylaşmışken, her an her yerden online eğitim alabilme imkanınız varken hala bir eğitim paketi almadıysanız daha fazla geç kalmayın. Tecrübe Eğitim olarak eminiz ki size uygun bir eğitim programımız muhakkak vardır. Örgün eğitimdeki geniş kurs yelpazemizi online da taşıyarak işinizi kolaylaştırıyoruz. Kişisel gelişimden yazılım kurslarına, koçluk eğitimlerinden mesleki eğitim kurslarına kadar her yaşa her meslek grubuna uygun kurslarımızı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylattık.

Eğitim için hiçbir zaman geç değildir! İhtiyacınız olan motivasyonu size verecek olan yine kendinizsiniz. Bir yerden başlamanın tam zamanı ve bu zamanda size en iyi gelecek olan kurum Tecrübe Eğitim. Eğer Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikanız yoksa hemen bizimle iletişime geçin ve size uygun olan eğitim programını birlikte seçelim.


Kariyer; Uzmanlaşmak başarı ile doğru orantılı olarak yükselen bir grafiktir. Her başarı ‘’sürdürülebilir’’ olduğu sürece başarıdır. Özellikle firmaların, şirketlerin sürdürülebilir başarıları son derece önemlidir ve bu durum İnsan Kaynakları Uzmanlığı ile mümkündür. Bu anlamda İnsan kaynakları departmanı bir şirketin en önemli ve gerekli birimidir. Büyük bir şirket olmak, marka olmak, insan odaklı düşünebilmekle, sürdürülebilir bir yönetim anlayışına sahip olmakla mümkündür.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika