Tecrübe Online Eğitim

2006 yılında Bilişim ve Danışmanlık Hizmeti olarak Tecrübe adı ile eğitim hayatına başlayan Tecrübe Eğitim, gelişen teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak her zaman her yerde sloganı ile online eğitime başlamıştır. Tecrübe Eğitim adı altında vermiş olduğu geniş kurs yelpazesini ve kaliteli eğitim anlayışını online taşımış ve Tecrübe Online markasını yaratmıştır. Alanında uzman öğretmenlerin hazırlamış olduğu, her zaman her yerde ulaşılabilirliği olan bu eğitim setleri oldukça uygun fiyatadır.

Kişisel gelişim kurslarından yazılım ve bilişim kurslarına, koçluk kurslarından kobi ve finans kurslarına, muhasebe kurslarından yaşam kurslarına kadar uzanan oldukça çeşitli ve herkesin kendine göre bir eğitim bulabileceği tecrübe online ile öğrenmek artık çok kolay.

Öğrenmenin sınırı yok diyen Tecrübe Online, farklı dallarda sayısız eğitimi ile her an her yerde sizlerle. Ulaşılabilirliği ile rakiplerine fark atan müşteri destek ekibimizin pürüzsüz iletişimi sayesinde bize ulaşmak oldukça kolay.

Tecrübe Eğitim olarak göstermiş olduğu başarıyı aynı şekilde online eğitime taşıyan Tecrübe ekibi; hiçbir detayı atlamadan ödediğiniz paranın hakkını verecek eğitim setleri hazırlamaktadır. Sizlerden gelen talepler ile şekillenen eğitim programımıza her geçen gün yenilerini eklemekteyiz ve sizler sayesinde kendimizi geliştiriyoruz.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yol alıyoruz. Sizler için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hemen hemen her eğitimimizi sertifikalandırmış bulunmaktayız. Online'da satışta olan kursların çoğunluğu MEB, Uluslararası ve Üniversite onaylıdır.

Uzman kadromuz en doğru kaynakların taramasını yaparak sizler için en doğru bilgiye ulaşır ve herkesin anlayabileceği bir dille anlatım gerçekleştirir. Her daim erişilebilir ve kaliteli eğitimden ödün vermeyen markamız, ülke çapında birçok marka ile kurduğu iş birlikleri, süpervizyon eğitimleri ve workshop eğitimleri ile sektördeki öncülerdendir.

Ders kitapları, video ve ses dosyaları gibi çeşitli öğretim materyallerinin sunulmuş olduğu online eğitim sisteminde kendi hızınıza göre öğrenme faliyetinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istediğiniz konu eğer sitemizde mevcut değilse bizimle iletişime geçerek isteklerinizi belirtebilirsiniz. İster geleneksel yöntem ile ister online ile eğitim alabileceğiniz bir marka olan Tecrübe, ihtiyacınız olan eğitimi bulmanızda size profesyonel destek sunmakta.

 

Yalnızca bir belge düşüncesinin dışında, eğitimi alan kişiye gerçekten bilgi alabileceği eğitimleri tüm donanımı ile sunan tecrübe online ekibi; eğitime gönül veren eğitmenleri ile tüm sorulara cevap bulmanızda yardımcı olacaktır. Rakiplerinin aksine uzaktan eğitim sisteminde de tüm öğrencileriyle ilgilenen ve ihtiyaç halinde kolayca iletişim kurulabilen deneyimli ekibi sayesinde, katılımcıların tam verimi almaları sağlanmaktadır.

 

Online eğitim sürecinin oldukça bilinçli yönetildiği, yalnızca eğitimin değil, online eğitimin de gelişmelerini oldukça yakından takip eden Tecrübe Eğitim, Tecrübe Online markası ile her öğrencinin kendi öğrenim hızında eğitim almasını sağlıyor. Herkes için eğitim mümkün ve bu eğitim Tecrübe Online ile her an her yerde diyoruz.

 

 

 

 

 

 


 
Herşeyden önce SQL Server Nedir?
 
SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemidir veya RDBMS'dir.
 
Diğer RDBMS yazılımlarına benzer şekilde, SQL Server ilişkisel veritabanlarıyla etkileşim için standart bir programlama dili olan SQL'in üzerine kurulmuştur. SQL sunucusu, Microsoft'un SQL uygulamasını bir dizi özel programlama yapısı ekleyen Transact-SQL veya T-SQL'e bağlar.
 
SQL Server, 20 yıldan uzun bir süredir yalnızca Windows ortamında çalışmaktadır. 2016 yılında Microsoft, Linux'ta kullanıma sunmuştur. SQL Server 2019 ile eğitimlerimizi yapacağız.
 
4 İşlemin ağırlıklı işlendiği
 
* Insert
* Update
* Delete
* Select
 
 
 
 
 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika