Tecrübe Online Hakkımızda

İki ana alanda 2006 yılından bu yana Bilişim ve Danışmanlık Hizmeti veren Tecrübe markası, online ve kurs hizmeti ile tercih ettiğiniz yerde en kaliteli eğitimi gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.  Tecrübe Online, kamu ve özel sektörde uzun zamandır bilişim teknolojileri ve kişisel gelişim eğitimleri ile hizmet vermektedir. Alanında uzman kadrosu ile sunduğu eğitim sayesinde, katılımcıların; günümüz teknolojisine uyumlu, kişisel hedeflere sahip, iş hayatına hazır, aranan ve tercih edilen bireyler olmasında tam destek sağlamaktadır. Sunmuş olduğu geniş kurs yelpazesi sayesinde, ülke çapında birçok marka ile kurduğu iş birlikleri, süpervizyon eğitimleri ve workshop eğitimleri ile sektördeki öncülerdendir.

Yarattığı Tecrübe Online markası ile uygun fiyata etkili eğitimler satan Tecrübe, sizlerin MEB onaylı uluslararası geçerliliği olan bir sertifika kazanmanızı sağlayarak kariyerinizde emin adımlar atarak yükselmenizdeki en büyük yardımcınız olmayı hedefler. Kişisel gelişim kurslarından yazılım ve bilişim kurslarına kadar her kesime hitap eden birbirinden farklı seçenekleri sayesinde aradığınızı bulacağınız bir markadır.  Öğrenmenin ne sınırı vardır ne de yaşı diyor 7’den 70’e herkese hitap ediyoruz. İster teknolojinin vermiş olduğu rahatlığı kullanarak evinizden eğitimi tamamlayabilir isterseniz de kurs yerimize gelerek yeni arkadaşlıklar edinerek eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yol alıyoruz. Sizler için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hemen hemen her eğitimimizi sertifikalandırıyoruz. Üstelik uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olma imkanı sağlıyoruz. Siz sevgili öğrencilerimiz için sıra dışı bir öğrenme platformu oluşturduk ve bu platformun gelişmesi için de sizden gelen tüm fikir ve önerileri önemsiyor, sizleri dinleyerek eğitimlerimize yeni eklemeler yapıyoruz.  Bizlere kolaylıkla ulaşarak bilgi alabilir önerilerinizi müşteri destek ekibimize iletebilirsiniz. Aldığınız eğitimde de hem öncesinde hem de sonrasında iletişimi aktif bir şekilde sağlayarak hiçbir sorun ile karşılaşmamanıza büyük önem göstererek çalışıyoruz.

Konusunda uzman bir kadro ile çalışıyor, eğitimin en kaliteli ve bilgilendirici olması açısından tüm kaynakların taranması gerçekleşerek en güncel bilgileri size sunmaktayız. Siz de bu bilgileri kendi hızınıza göre ayarlayarak öğrenme programınızı hazırlayabilirsiniz. Ders kitapları, video ve ses dosyaları gibi çeşitli öğretim materyallerinin sunulmuş olduğu online eğitim sistemimize istediğiniz her yerden ulaşmak mümkün.

Online eğitim sürecini Tecrübe Eğitim’in daha önce göstermiş olduğu başarı gibi oldukça bilinçli yönetmekteyiz, yalnızca eğitimin değil, online eğitimin de gelişmelerini yakından takip ederek en güncel bilgileri her öğrencinin kendi öğrenme hızında almasını sağlıyoruz. Herkes için eğitim mümkün ve bu eğitim Tecrübe Online ile her an her yerde diyoruz.

 

 


.NET Framework üzerinde geliştirmeler yapabilmenin en önemli dili olan C# Yazılım Uzmanlığı juniordan seniora tüm seviyelere uygun eğitimler.

Masaüstü, Windows Serviceler, C# temelleri ve Senior düzeye kadar her ayrıntıya girilecek eğitimlerdir.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika