Uluslararası Onaylı Sertifikalar ve Belgeler

Uzaktan eğitim programlarının tercih edilmesindeki başlıca etkenlerden olan Uluslararası Onaylı Belgeler; başarılı katılımcıların alanlarında kendilerini geliştirirken aynı zamanda dünyanın her yerinde kabul gören standartlarda bir eğitim aldıklarını kanıtlamalarını da sağlamakta. Eğitimde fırsat eşitliğini uluslararası platformlara taşıyan bu sistemde, eğitimin kalitesi, başarı oranı ve güvenilirliği kadar insani değerler de ön planda tutulmakta. Uluslararası Onaylı Sertifikalara sahip olmak isteyenlere geniş konu yelpazesi ile birbirinden kıymetli programları sunan Tecrübe Eğitim Kurumları; ulusal ve uluslararası çapta marka bilinirliliği ile kalite standartlarını her daim en üst seviyede tutmakta. Teknolojik gelişmeler ile küreselleşmenin ivme kazandığı ve ülkeler arası sınırların en azından sanal boyutta kalktığı bu dönemde birçok açıdan desteklenen uluslararası sertifika programları; yalnızca bireysel değil, kurumsal boyutta da tercih edilmekte. İş hayatına yeni atılacak mezunların, kariyer planlamasını başka boyutlara taşımak isteyen deneyimli bireylerin veya çalışanlarının gelişmesine katkı sağlamak isteyen kurum, kuruluş ve özel firma patronlarının sıklıkla tercih ettiği bu kurslar; sundukları Uluslararası Onaylı Sertifikalar ile kursiyerlerin kendilerini ve varsa temsil ettikleri kurum veya şirketleri ülke sınırları dışında bir adım ileriye taşımakta.

 

Tecrübe Eğitim Kurumları’nın deneyimli eğitmen kadrosu aracılığı ile hemen her konuda ihtiyaca yönelik hazırlanan ve sunulan uzaktan eğitim programları; başta eğitimlerini bilişim sektöründeki gelişmeler ile desteklemek isteyen genç nüfus olmak üzere herkesin dikkatini çekmekte. Bu eğitimlerin sunduğu Uluslararası Onaylı Belgeler ise dünya kapılarını aralamak adına en pratik, hızlı, ekonomik ve etkili yöntem. Sertifika programlarını sadece lisansüstü eğitimin yerine geçecek bir alternatif olarak düşünmek doğru değil. Her konu ile ilgili bir uzaktan eğitim programının var olması; yaş sınırlaması olmaksızın insanların hayatlarının her döneminde ihtiyaç duydukları, en azından kendilerini geliştirmek istedikleri eğitimleri alma fırsatını da vermekte. 21. yüzyıl becerilerini uluslararası boyutlarda sunan ve günümüzde birçok işverenin, işe alımda tercih etme standartları arasında bulunan sertifikalar; bireylere yalnızca yeterlilik kazandırmak adına değil aynı zamanda bulundukları veya bulunacakları profesyonel ortamlarda da pozitif bir ilk izlenim yaratmalarında da destek olmakta. Mevcut eğitimleri tam manasıyla taçlandıran Uluslararası Onaylı Belgeler, Tecrübe Eğitim Kurumları çatısı altında IAF, IAS, TÜRKAK, Euro Passcard ve Cardcert akreditasyonlarına sahip.

 

Eğitime tam zamanlı katılan ve program sonunda başarılı olan tüm katılımcıların almaya hak kazandığı bu sertifikalar, yasaların getirdiği standartlar çerçevesinde ve süresiz geçerli olmak üzere hazırlanmakta. Uluslararası Onaylı Belgeler sunan bu kurslar uygulamaya yönelik eğitim vermeleri bakımından da oldukça ilgi çekici. Başlangıç için çoğunlukla yeterlilik ya da yetkinlik belgelerinin aranmadığı bu programlar sayesinde güncel kalmak da mümkün. Değişime ayak uydurmak adına sürekli olarak yenilenen ve geliştirilen içeriklere sahip bu eğitimlerde, sektördeki ilerlemelere paralel bilgiler de yer almakta. Dilediğiniz her alanda kendinizi geliştirebileceğiniz ve başarılı olmanız durumunda uluslararası geçerli bir sertifikaya sahip olabileceğiniz bu kurslar, Tecrübe Eğitim Kurumları farkıyla dilediğiniz anda telefon, tablet ya da bilgisayar ekranınızda.


Hasta Kabul kursumuza katılan kursiyerlere, Hastaneler vb. Sağlık Kurumlarının hasta giriş – çıkış işlemlerini, hastane otomasyon programını kullanabilme bilgilerini kazandırmakta ve kişilerin bu alanda rahatlıkla çalışabilmelerini sağlamaktadır.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika