Uzaktan Eğitimde Sertifika Nasıl Alınır?

Teknolojideki yenilikler her geçen gün hayatı daha da kolaylaştırmaktadır. En büyük rahatlık alışveriş sektöründe oldu diyebiliriz, siparişinizin tek tıkla kapınıza kadar gelmesi büyük kolaylık. Hem zaman tasarrufu hem de enerjinizden tasarruf diyebiliriz. Bir diğer büyük rahatlık ise hiç şüphesiz uzaktan eğitim, online dersler oldu. Artık iş çıkışlarında yetişmek zorunda olduğunuz bir kursa gitmek yerine o kursu ayağınıza getirebiliyorsunuz. Tek tıkla eğitime sahip olup, istediğiniz zaman başlatıp istediğiniz hızda öğrenebiliyor ve evinizden sertifika sahibi olabiliyorsunuz. Yani fiziki olarak okula ya da binaya giderek derste bulunmanız gerekmeden, sertifikalı uzaktan eğitim programı ile evinizden, iş yerinizden veya istediğiniz her yerden eğitime katılabilirsiniz. Eğitimler bilgisayar üzerinden verildiği gibi sertifikalı uzaktan eğitim programlarına kaydolmak için de sadece bilgisayar başında olmanız yeterli.

En sık duyduğumuz sorulardan biri olan uzaktan eğitimde sertifika nasıl alınır? Sorusana vereceğimiz cevap şudur;

 Özellikle sertifika alabiliyor olmak gerçekten de oldukça büyük bir fırsat. Bu fırsatı sunan Tecrübe Online, uzman kadrosunun hazırladığı eğitimler ile, sizleri ister MEB onaylı sertifika sahibi ister Üniversite onaylı sertifika sahibi isterseniz de Uluslararası onaylı (Avrupa Onaylı) sertifika sahibi olmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz eğitime karar verip bizimle iletişime geçerek eğitim sonunda hangi sertifikaya sahip olmak istediğinizi iletmeniz. İşte bu kadar kolay bir şekilde sertifika sahibi olabileceksiniz.  Belgeler arasında tek fark MEB onaylı belge almak isteyenlerin Ankara’daki kurumumuza gelerek sınava girmesi ve geçer not almasıdır. Diğer onaylı belgelerde bu zorunluluk yoktur online sınav sistemi ile eğitim sonunda belgelerini alabilirler. Sınava girmek istemeyen sadece eğitimi tamamlamak isteyenlere ise Katılım Belgesi vermekteyiz. Kısacası seçimi size bırakıyoruz geniş kurs yelpazesi ile yazılımdan kişisel gelişime kadar birden çok eğitimi barındıran sertifikalı uzaktan eğitim programı sayesinde istediğiniz eğitimi satın alabilir ve kariyerinizi daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. 

✓ Seçtiğiniz sertifika üniversite onaylı ise sertifikanız üniversite tarafından basılır ve başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargolanır.

✓ Sertifikanız ücretsiz kargo ile en geç 15 gün içerisinde adresinize ulaşır.

✓ Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi ve sınav notu yer almaz.

Tecrübe Online’da yer alan kursların hemen hemen hepsi MEB onaylı, üniversite onaylı ya da uluslararası geçerliliği olan eğitim programlarıdır.  Satın almak istediğiniz kursların içeriğinde sertifika bilgisi yer almaktadır. Aklınıza takılan herhangi bir soruda ise müşteri destek hattı ile iletişime geçerek soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

Satın alacağınız bu kurs ya da kurslar sayesinde sertifika sahibi olabilecek hem de mesleğinizde daha hızlı yükselebileceksiniz. Özellikle iş hayatına yeni başlayacaksanız öncelikle cv’nizi doldurmanız gerekir, ki bunu da en iyi şekilde sertifikalı uzaktan eğitim programları ile doldurursunuz.  Aldığınız sertifika, sizin için bir altın bilezik olur ya da var olan meslek hayatınızda kendinizi daha kısa sürede yukarı taşımanıza yardımcı olur.

Sertifikalı uzaktan eğitim programlarından sadece bir kısmına örnek verecek olursak;

-MSSQL Veritabanı Uzmanlığı Kursu

-ASP.NET Web Yazılım Uzmanlığı Kursu

-Flutter Framework

-Dart Yazılım Dili

-Zaman Yönetimi Kursu

-Microsoft Excel Kursu

-Bilgisayar İşletmenliği Kursu

-İnsan Kaynakları Uzmanlığı 2 tane

-Sedona Eğitimi Kursu

-Zirve Paket Programı Kursu

-KOBİ Finans ve Krediler Eğitimi Kursu

-Hasta Kayıt Kabul Kursu

-Beden Dili Kursu

-Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu

-Türk İşaret Dili Kursu

-İşaret Dili Tercümanlık Kursu

-Takım Çalışması Kursu

-Motivasyon Kursu

-C# Yazılım Uzmanlığı Kursu

-Full Stack Senior Software Developer Kursu

-Genel Donanım Bilgisi Kursu

-Windows İşletim Sistemi Kursu

-İnsan Kaynakları Uzmanlığı

-Stres Yönetimi Kursu

Yani aradığınız her eğitimi bulabileceğiniz bir eğitim programı hazırlayan ekibimiz bulunmaktadır. İster kişisel gelişim eğitimi ister mesleki eğitim hangisini seçmek isterseniz seçin beraberinde yine almak istediğiniz belgeye de siz karar verin ve biz sadece isteğinizi yerine getirelim.

 

 

 

 


.NET Framework üzerinde geliştirmeler yapabilmenin en önemli dili olan C# Yazılım Uzmanlığı juniordan seniora tüm seviyelere uygun eğitimler.

Masaüstü, Windows Serviceler, C# temelleri ve Senior düzeye kadar her ayrıntıya girilecek eğitimlerdir.

 

 

Kurs sonunda sertifika seçenekleri nelerdir?

* Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika

* Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifika

* Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı Sertifika

* Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifika