Sertifikalar

Uluslararası ve Avrupa Onaylı Sertifikalı Eğitimler

Tecrübe Online ‘in deneyimli eğitmen kadrosu aracılığı ile hemen her konuda ihtiyaca yönelik hazırlanan ve sunulan uzaktan eğitim programları; başta eğitimlerini bilişim sektöründeki gelişmeler ile desteklemek isteyen genç nüfus olmak üzere herkesin dikkatini çekmekte. Bu eğitimlerin sunduğu Uluslararası Onaylı Belgeler ise dünya kapılarını aralamak adına en pratik, hızlı, ekonomik ve etkili yöntem. Sertifika programlarını sadece lisansüstü eğitimin yerine geçecek bir alternatif olarak düşünmek doğru değil. Her konu ile ilgili bir uzaktan eğitim programının var olması; yaş sınırlaması olmaksızın insanların hayatlarının her döneminde ihtiyaç duydukları, en azından kendilerini geliştirmek istedikleri eğitimleri alma fırsatını da vermekte. 21. yüzyıl becerilerini uluslararası boyutlarda sunan ve günümüzde birçok işverenin, işe alımda tercih etme standartları arasında bulunan sertifikalar; bireylere yalnızca yeterlilik kazandırmak adına değil aynı zamanda bulundukları veya bulunacakları profesyonel ortamlarda da pozitif bir ilk izlenim yaratmalarında da destek olmakta. Mevcut eğitimleri tam manasıyla taçlandıran Uluslararası ve Avrupa Onaylı Belgeler, Tecrübe Online çatısı altında IAF, IAS, TÜRKAK, Euro Passcard ve Cardcert akreditasyonlarına sahiptir.

 

Kurs sonunda Sertifikanız adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.

Tecrübe Kariyer Onaylı Sertifikalı Eğitimler

Tercübe Kariyer Merkezi Onaylı Sertifikalı Eğitimler

2006 yılından günümüze Uzaktan Eğitim Merkezi olarak faaliyetlerimizi yürüttüğümüz kurumlarımızın güveniyle Tecrübe Akademi Onaylı Serfikamız.

Kurs sonunda Sertifikanız adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.

Avrupa Onaylı Sertifikalı Eğitimler

Tecrübe Online ‘in deneyimli eğitmen kadrosu aracılığı ile hemen her konuda ihtiyaca yönelik hazırlanan ve sunulan uzaktan eğitim programları; başta eğitimlerini bilişim sektöründeki gelişmeler ile desteklemek isteyen genç nüfus olmak üzere herkesin dikkatini çekmekte. Bu eğitimlerin sunduğu Avrupa Onaylı Belgeler ise dünya kapılarını aralamak adına en pratik, hızlı, ekonomik ve etkili yöntem. Sertifika programlarını sadece lisansüstü eğitimin yerine geçecek bir alternatif olarak düşünmek doğru değil. Her konu ile ilgili bir uzaktan eğitim programının var olması; yaş sınırlaması olmaksızın insanların hayatlarının her döneminde ihtiyaç duydukları, en azından kendilerini geliştirmek istedikleri eğitimleri alma fırsatını da vermekte. 21. yüzyıl becerilerini uluslararası boyutlarda sunan ve günümüzde birçok işverenin, işe alımda tercih etme standartları arasında bulunan sertifikalar; bireylere yalnızca yeterlilik kazandırmak adına değil aynı zamanda bulundukları veya bulunacakları profesyonel ortamlarda da pozitif bir ilk izlenim yaratmalarında da destek olmakta. Mevcut eğitimleri tam manasıyla taçlandıran  Avrupa Onaylı Belgeler, Tecrübe Online çatısı altında IAF, IAS, TÜRKAK, Euro Passcard ve Cardcert akreditasyonlarına sahiptir.

 

Kurs sonunda Sertifikanız adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.

Erdoğan ARIKAN ile Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi Sertifikası

TRT SPOR Televizyonumuzun yıllarca Spikerliğini üstlendiği duayen üstad Erdoğan ARIKAN ile Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi Sertifikası

 

Kurs sonunda Sertifikanız adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.

Erdoğan ARIKAN ile Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Sertifikası

Erdoğan ARIKAN  ile Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Sertifikası

 

Kurs sonunda Sertifikanız adresinize ücretsiz şekilde gönderilecektir.

HEMEN BAŞVUR